Formy płatności

 

Dla komfortu klientów w naszym sklepie on-line, przygotowaliśmy różne formy płatności :

1. Płatności elektroniczne (realizowane przez DotPay, PayPal, Przelewy24.pl, PayU)

  • kartą kredytową
  • kartą debetową
  • przelewem on-line
  • blik

2. Płatność za pobraniem.

Opłata przekazywana kurierowi przy odbiorze paczki. (Pamiętaj o ochronie przed zakażeniem COVID-19)

3. Przelewem tradycyjnym lub samodzielne logowanie do banku internetowego.

Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Właściwą kwotę można uiścić samodzielnie logując się do banku internetowego, w trakcie wizyty w banku lub placówce pocztowej. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki.

4. Raty 

Dostępny system ratalny powoduje, że w ciągu kilku chwil możesz zostać właścicielem zestawu, który może stać się początkiem świetnie prosperującego biznesu. 

Bank mRaty to pożyczka ratalna, dzięki której możesz swobodnie kupować na raty w naszym sklepie internetowym. Cały proces wnioskowania o raty odbywa się w jednym oknie przeglądarki. Nie jesteś odsyłany do żadnych dodatkowych komunikatów mailowych czy placówki banku. Złożenie wniosku, otrzymanie decyzji z banku i zaakceptowanie umowy odbywa się w jednym procesie kredytowym. Ponadto wymagamy od Ciebie minimum formalności, ponieważ Twoja zdolność weryfikowana jest w oparciu o deklarację dochodu, którą składasz na wniosku o pożyczkę.
 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl