O firmie

Di Biase Hair jest włoską firmą rodzinną, która od trzech pokoleń zajmuje się wytwarzaniem produktów z włosów naturalnych- 100% HUMAN HAIR. Początek działalności to lata 50 – ubiegłego wieku. Wtedy firma realizowała zamówienia dla klientów potrzebujących tupetów, tresek i peruk. Firma rozwijała z roku na rok, korzystając z ogromnego doświadczenia i obserwacji światowych trendów. Lata 90 przyniosły prawdziwą rewolucję w świecie fryzjerskim. Dotychczas wpinane treski, wyparły włosy przedłużane nową metodą. Metoda ta ewoluowała, aby w dniu dzisiejszym klientki na całym świecie mogły korzystać z przedłużania włosów pasemkami z naturalnym efektem. Dzięki wieloletniemu zaangażowaniu, kompetencji i pasji, oraz wdrażaniu swoich wizjonerskich technik obróbki włosów, firma Di Biase Hair stała się liderem w sprzedaży włosów do przedłużania na świecie. Dzisiaj jest koncernem posiadającym swoje oddziały w wielu krajach.

Di Biase Hair Poland jest Generalnym Dystrybutorem marki Di Biase Hair. Jesteśmy dumni z reprezentowania– trzeciego pokolenia rodziny specjalizującej się w pozyskiwaniu i obróbce wysokiej jakości naturalnych ludzkich włosów. Di Biase Hair Poland swój debiut na rynku Polskim miała w 2011 roku, kiedy to nasze włosy podbiły serca zadowolonych klientów. W roku 2012 zdobyły uznanie specjalistów, zdobywając Złoty Medal na Międzynarodowych Targach Poznańskich Fryzjerskich „LOOK” . To właśnie Wam zadowolonym i powracającym klientom zawdzięczamy dynamiczny rozwój marki Di Biase Hair w naszym kraju. To dzięki Wam mamy motywację, aby pracować nad ulepszaniem oferty, wysyłki, obsługi klienta. Współpracujemy z fryzjerami, salonami fryzjerskimi, sklepami branżowymi i hurtowniami. Jesteśmy obecni na łamach czasopism fryzjerskich. Można nas znaleźć w Internecie odwiedzając naszą stronę internetową, sklep online, Facebook na którym można znaleźć aktualności.

Nasza siedziba w latach 2011-2018 mieściła się w Luboniu. Od 2019 nasza nowa siedziba mieści się w samym sercu stolicy wielkopolski - Poznaniu, przy ul. Hetmańskiej 28. Stworzyliśmy to miejsce, aby wyjść naprzeciw potrzebom naszych klientów, dla których jesteśmy od poniedziałku do piątku, dostępni od 8:00 do 16:00.

Złoty Medal MTP – to jedna z najbardziej prestiżowych i cenionych nagród na polskim rynku, o najdłuższej ponad 30. letniej tradycji. Złoty Medal to nagroda ekspertów. Do konkursu o Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich rocznie startuje niemal 500 produktów. Jednak tylko te z nich, które spełnią regulaminowe kryteria i zyskają pozytywne rekomendacje profesjonalnego jury, otrzymują to prestiżowe wyróżnienie. Sąd Konkursowy, czyli zespół ekspertów, w którego skład wchodzą wybitni specjaliści reprezentujący odpowiednie dziedziny życia gospodarczego poszukuje produktów nowoczesnych, innowacyjnych i wytworzonych w oparciu o najwyższej klasy technologie. Złoty Medal MTP jest zatem potwierdzeniem doskonałości produktu i w konsekwencji elementem jego promocji na rynku. Wysoka jakość naszych włosów zagwarantowała nam zdobycie tej prestiżowej nagrody. Złoty Medal na targach LOOK 2012 dla DI BIASE HAIR POLAND.

 
 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl